vyvolávání duchů-návod

25. května 2008 v 14:02 | Lencaaa |  Záhady
Ti kdo chtej vyvolavat duchy obdivuju ja bych se straaaaasně bala!!!!Kdo nwm jak se to děla tak máte navod...


  • krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..
  • krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne
  • krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)
  • krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je...

NEBO TAKÉ TAKHLE: Vyvolávání:

Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat. Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kamarádem na zem. Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí? A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát. Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát.
Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých. Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.
Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí. Pro vaše bezpečí se doporučuje i udělat kolem sebe obranný magický kruh.
_____________________
Takže než začnete přečtěte si jeden příběh,o vyvolávání duchů...
Aleně zemřela prababička. Hrozně se jí po ní stýská jelikož ji měla moc ráda a jezdila za ní každý víkend. Rozhodla se s prababičkou znovu a naposled ještě setkat,rozloučit,omluvit a vyznat lásku. Naposled...Zvolila volbu vyvolávání. Doufá,že vyvolávání proběhne bez problémů. Nejdříve si sehnala kamarádky aby se sama nebála. Všechny se sesedly ke stolu s ubrusem prababiččiny oblíbené barvy. Rosvítily svíčku( buďto zase v oblíbené barvě nebo v barvě bílé-neutrální). Na papír napsaly všechny písmena abecedy( tak daleko od sebe,jako je sklenice která se má pohybovat,aby byly odpovědi přesné) a také pod abecedu ANO-NE. Přichystaly také onu sklenici. A konečně položily dlaně na stůl,roztáhly prsty a malíčky se dotýkaly. Utvořily tak uzavřený kruh.Všechny zavřely oči a Alena začala: "moje milá prababičko Aničko. Omlouvám se ti,že jsem tě vyvolala a vyrušila tak z tvého klidu. Chtěla jsem ti jen říct,že tě budu mít v srdci napořád a budu tě milovat věčně.Omlouvám se za to,že jsem ti párkrát lhala když jsem rozbila vázu a svedla to na kocoura. A omlouvám se ti za to,že jsem z lesa občas přišla o hodinu později a tys tak musela trnout a vyhlížet mě. Doufám že jsi mi odpustila. Mám na tebe také nějaké otázky. Mohu? Prosím odpověz zda mohu." Pokud se sklenice pohne na ne,okamžitě se omluví Alena tímto způsobem : "jistě prababičko,chápu že chceš mít klid a nechceš býti rušena,mám tě hrozně moc ráda." a odvolejte ducha . Jestli se sklenice nepohne,tak duch není přítomen a s vyvoláváním skončete,je to zbytečné,ale POZOR!!!Ducha odvolejte. Může se vrátit!!!Pokud duch odpoví ano,Alena pokračuje: "Dobře,děkuji za svolení. Takže............."a ptá se na otázky. Neptejte se na mnoho otázek,ducha by to mohlo rozzlobit. Na konec mám pro vás pár rad. Takže...
1. nemluvte s duchem sprostě
2. vyvolávejte jen známé,nezkoušejte raději cizí lidi
3. duchovi pokládejte otázky srozumitelně,je jiný než ve skutečnosti
4. připomínejte že máte ducha rádi a přicházíte v dobrém
5. DUCHA VŽDY ODVOLEJTE!!!!!!!!!!!!
6. neotravujte ducha dlouho
7. nesmějte se a neposmívejte se duchovi!Nemá to rád.
Doufám že se při vyvolávání alespoň trochu budete těmito pravidly řídit a snad by se vám nemělo nic stát. Samozřejmě může to být nevyspytatelný duch a pokud vám můžu radit. Vyvarujte se vyvolávání Satana,Krvavé Marry atd... Nedělejte se před ostatními hrdiny,ale pamatujte na své bezpečí. Není důležitější než nějaká frajeřina? Když už vyvoláváte,tak vašeho příbuzného.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

stačí jen kliknout:-)

klik!!!!! 100% (607)

Komentáře

1 Srabík 007 Srabík 007 | 14. ledna 2009 v 16:08 | Reagovat

bojím se vyvolávání

2 sima sima | 29. března 2009 v 13:19 | Reagovat

aj ja

3 Helča Stars Helča Stars | E-mail | 30. června 2009 v 16:53 | Reagovat

Já jsem jednoü vyvolávala duchy ale nic se mi nestalo ale do ted jsem ho neodvolala protože kámoška se kterou jsme ho vyvolali nemá nikdy čas a vždycky na to zapomeneme!!!
  docela se trochu i bojím:-( :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama