návod jak být EMO

24. května 2008 v 18:18 | Lencaaa
Někdo si myslí, že když si nalakuje nehty na černo,na stěnu pověsí plakát My chemical romance a bude nosit proužkovaná trička, že je hned Emo. Ale není tomu tak. Emo má spoustu dalších tajemství. Typické znaky pro Emo : Krátce střižené vlasy, maximálně po ramena a to vepředu nejdelší a vzadu nejkratší. Delší ofina, která může sahat až do půlky obličeje. Emo jsou totiž plaší a tak se potřebují zakrýt. Dalším znakem Emo jsou silně namalované oční linky-černá, červená nebo taky fialová. Emo boys může působit na lidi jako buzerant, ale nemusí tomu tak být.Emo boys totiž dávají najevo, že i kluci pláčou, že i kluci se dají ranit, že i kluci mají svoje city. Možná si normální kluci z Emo boys utahují, že jsou ostudou kluků, ale kluci přiznejte se,vy taky pláčete. :)) Emo boys & Emo girls působí hodně smutně a když jsou opravdoví, že se jenom nepřetváří, protože je to zrovna v módě tak jsou smutní pořád. Vyhýbají se očnímu kontaktu s ostatními lidmi.
Jak má vypadat správný emo! A jak být emo!
  • Tak, za prvé musíte udělat radikální změnu, aby vás to nakoplo ještě víc a zvýšilo to vaší cílevědomost. Zajděte si (nejlépe sami) do pierce salonu. Vyberte si nejextravagantnější místo na vašem obličeji,abyste vypadali jako největší idot. (například: á la býk→ propíchněte si nosní přepážku uprostřed a navěste tam největší kruh jaký můžete. Á la cedník→ propíchněte si tři díry do spodního rtu podélně. Strčte tam kroužky, ptž tečky nejsou emo. ) Pokud vám to rodiče nedovolí, noste lacinou náhradu (ty hliníkový kroužky,kterýma se dávají dohromady nový ponožky postačí)
  • Za druhé změna šatníku. V tom teď nesmí chybět návleky na ruce, nohy. čelenka;nejlépe s lebkami a s mašlí , pokud možno co nejúchylnější růžový trička, upnutý kalhoty a conversky. Kupujte si o dvě čísla menší hadry, než vám doopravdy jsou. Emo hlavně nosí proužky, puntíky, hvězdičky a lebky. Často nakupujte v second-handech a nezapomeňte se tím chlubit.
  • Za třetí hudba. Musíte poslouchat něco, co zaručeně emo poslouchá. (najdete to na googlu → emo hudba) Natahejte si do svý mp3 všechny emo kapely , co najdete .Nevycházejte z domu nikdy bez sluchátek. Sluchátka si nechte v uchu i když nic neposloucháte. Mohlo by to působit problémy ve škole, ale image je image. Emo trpí.
  • Emo chování. Nedívejte se lidem do očí, noste spousta náramků a odmítejte je sundat, protože pod nimi by se mohly skrývat vaše emo jizvy.Buďte tiší , neupoutávejte pozornost. Když stojíte, svěste ramena. Když sedíte, špičky k sobě. Ve třídě co nejvíc vzadu a o hodinách dělejte , že brečíte. Při testech by se ve třídě měly do ticha ozývat vaše tlumené vzlyky.
  • Emo fotky → něco ,co zaručeně nesmí chybět. Foťte se často.Nejlépe zeshora , zakrývejte si pusu.Na internetu co enjvíce fotky prezentujte. Nezapomeňte si s ostatními emo na netu pořádně zastěžovat, jak je život nanic a že se zase chcete zabít.
  • Trable s láskou→ kreslete si do sešitu zlomený srdíčka. Co nejlépe si udělejte blog, kam budete psát jak je svět na ho*** a dávejte tam fotky emo boys. (snažte se ignorovat to, že jsou to všichni gayové a doufejte, že se do vás jednou nějaký z nich zamiluje) .
  • emo účes → černý vlasy, střižený nakrátko , pokud možno patka a co nejvíce do obličeje. Ofina se cení. Do vlasů si nezapomeňte dávat růžový cetky. účes je hlavní poznávací značkou emo, takže na něj dávejte patřičný důraz.
  • pokud splňujete všechny body , můžete se považovat za EMO. Teda lépe řečeno pořádná chodící parodie.Gratuluju. Vedlejší účinky → lidi na vás budou zírat jak na debila , častý hádky s rodiči ohledně vašeho vzhledu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama